foto-welkom

Organisatie & Beheer

Kerkelijk Kantoor

Zusterplein 20, 3703 CB Zeist

info@ebgzeist.nl

030 6922213


Openingstijden van maandag t/m vrijdag van 8:30-12:00 uur.
 Routebeschrijving

Oudstenraad

Br. A.G. Kleinhans (Voorzitter)

oudstenraad@ebgzeist.nl

030 6922213

Rentmeesterij

J. Egas

Zusterplein 20, 3703 CB Zeist

j.egas@ebgzeist.nl

030 8500132

Weeknieuws redactie

A. van Remmerden

weeknieuws@ebgzeist.nl

030 6922213

Commissies

Liturgische Commissie

L. Baauw

leo.baauw@planet.nl

030 2211071

Diaconale Commissie

Jutta Hasewinkel (Voorzitter)

diaconie@ebgzeist.nl

030 6925425

Commissie Cultureel Erfgoed

M.Th. Gill (Voorzitter)

Zusterplein 10, 3703 CB Zeist

gill@ebgzeist.nl

030 6913057

Groepen

Gemeentegroep

J. Kronenburg

j.kronenburg@kpnplanet.nl

030 6950683

Jeugdraad

C. Slijper

carsten.slijper@hotmail.com

06 45475306

Seniorengroep

E.M. Raphaelson

raphaelson@kpnplanet.nl

030 6924071

Kerkkoor

N. Fischer

n.fischer.zeist@gmail.com

06 - 24779317

Blazerskoor

Thomas Dingemans

info@blazerskoor-zeist.nl

EBG Atelier

L. van Wageningen

lidy@vwageningen.nl

030 6563553

Comité Surinaamse Contactavonden

A. Vrede

avrede@kpnplanet.nl

030 6912799

Werkgroep Wereldwijd

P. Onderwaater-Stuiver en A.B. Steinberg

bureau@onderwaater.nl

030 6913056 en 030 6948045

Pastoraal werk

Predikant

M.Th. Gill

Zusterplein 10, 3703 CB Zeist

gill@ebgzeist.nl

030 6913057

(Woensdag is een vrije dag.)

Bezoekdienst

I. Boere-Khedoe en J.G.F. van Wageningen

coos@vwageningen.nl

030 6911241 en 030 6563553

Verjaardagfonds

L. van Wageningen

lidy@vwageningen.nl

030 6563553

In en rond de diensten

Zaaldienst

T. Bekker

t.bekker@ebgzeist.nl

06 42181014

Organisten

N. Fischer

n.fischer.zeist@gmail.com

06 - 24779317

Kinderkerk

S. Motel-Gill

info@motel-gill.com

030 6913057

Kinderkoor

N. Fischer

n.fischer.zeist@gmail.com

06 - 24779317

Kinderoppas

Aart Schalkwijk

06-38332472

Vervoersdienst

S. Fischer

diaconie@ebgzeist.nl

030 8789091

Boekentafel

L. Robijn

loesmeierrobijn@gmail.com

030 6918129

Stichtingen

Museumstichting Het Hernhutter Huis

M.Th. Gill (Voorzitter)

Zusterplein 20, 3703 CB Zeist

gill@ebgzeist.nl

030-6913057

Stichting Les Abeillères

J. Molenaar (Voorzitter)

j.molenaar26@upcmail.nl

026 3614393

Externe participatie

Synode

G. van Wageningen en C. Bruggink

gittilenz@ziggo.nl

030 6567112 en 030 6916631

Centrale Raad

M. Griffioen

m.t.s.griffioen@kpnmail.nl

Centrale Vrouwenraad

R. Harry

harryrita@ziggo.nl

070 3474653

Raad van Kerken Zeist

N. Fischer

n.fischer.zeist@gmail.com

06 - 24779317

Wereldgebedsdag

J. Hasewinkel

j.mhasewinkel@freeler.nl

030 6925425

Bestuur Comeniusschool

J. de Kruijf (Voorzitter)

kruvis@hetnet.nl

030 2981919

Zeister Zendingsgenootschap

A. Schalkwijk

Zusterplein 20, 3703 CB Zeist

info@zzg.nl

030 6927180

» Zeister Zendingsgenootschap